THE لوگو زیمنس DIARIES

The لوگو زیمنس Diaries

The لوگو زیمنس Diaries

Blog Article

برای اینکه اپراتور (کاربر) بتواند برای کنترل دمای محیط با لوگو دستور تنظیم دما را صادر کند از یک پتانسیومتر استفاده می‌کنیم که مقدار آن از صفر تا صد قابل تغییر است و این مقدار پتانسیومتر را همان مقدار گرمای مورد نیاز بر حسب درصد در نظر می‌گیریم.

دانلود رایگان نرم افزار و مقالات آموزشی خدمات ما تماس با ما انتقادات و پیشنهادات

امروزه، در صنعت برق، استفاده از نرم‌افزارهای کنترل‌کننده و سخت‌افزار امری اجتناب‌ناپذیر و ضروری است. به‌طورکلی، کنترل‌کننده‌ها به دو دسته مینی پی ال سی (لوگو) و پی ال سی تقسیم می‌شوند. پی ال سی لوگو از کنترل‌کننده‌های کوچک بسیار پرکاربرد در حوزه برق کشور محسوب می‌شود.به منظور برنامه نویسی لوگو با روش اولویت بندی نمایشگر ها می توان از این بلوک های زیر استفاده کرد:

سلام. در اینمورد متاسفانه تجربه ای ندارم. در فروم های زیمنس سرچ کنید

اتصال از راست: در این ماژول‌ها باید دقت کرد که ماژول افزایشی با ماژول اصلی، تغذیه یکسانی داشته باشد.

انتخاب کلید مینیاتوری برای منازل یکی از پرکاربردترین تجهیزات در برق صنعتی کلید های مینیاتوری هستند. تنوع و کاربرد کلید مینیاتوری های زیمنس به قدری است که به صورت گسترده از کارخانه ها تا ساختمان های مسکونی گستردگی استفاده دارد.

به همین دلیل این طرز نمایش تا حد زیادی مأنوس و موردپسند کسانی است که با سیستم‌های رله‌ای کارکرده‌اند.

در گام بعد، با محیط نرم‌افزار و امکانات آن آشنا خواهید شد.

این فروشگاه با بیش از دو ??????? ????? دهه حضور در صنایع کشور توانسته با بهره گیری از دانش فنی و تجربیات عملی یکی از مجموعه های فعال در کشور در این حوزه باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب خیلی مفیدی بود .میخواستم بدونم در برنامه لوگو سافت وقتی تایمر انتخاب میکنیم چطور میتوانیم روز های تعطیل را حذف کنم .

با این زبان برنامه‌نویسی می‌توانید در برنامه‌های نوشته‌شده جریان سیگنال بین پردازش گرها را مشاهده نمایید.

Report this page